Nou Promo -5 %
  • Stoc: In Stoc
  • Model: MSAGBU-12HRFN8-QRD1GW/MOX133-12HFN8-QRD1GW
  • Greutate: 33.70kg
Pretul afișat include TVA si Timbru Verde
PERFORMANȚĂ
TEHNOLOGIE INVERTER QUATTROTM
RĂCIRE/ÎNCĂLZIRE LA TEMPERATURĂ EXTREMĂ
RĂCIREVRAPIDĂ/ÎNCĂLZIRE RAPIDĂ
Folosind tehnologia High-frequency Racer, compresorul aparatului de aer conditionat poate atinge foarte rapid o frecventa ultra-ridicata (65Hz in 6 secunde), asigurand racire/incalzire rapida si puternica.
EFICIENȚĂ
TEHNOLOGIE ThermoStatic - RĂCOARE CONSTANTĂ, RANDAMENT MAXIM
ECONOMIE DE ENERGIE
ULTRA ECONOMISIRE DE ENERGIE
CONFORT CU TEMPERATURĂ STABILĂ
MODUL SMART SAVE
ENERGY CHIP: ALGORITM PENTRU CONTROLUL PRECIS AL COMPRESORULUI
Permite functionarea continua a compresorului la o viteza foarte mica de 12 Hz cat si reducerea vibratiilor de 16 ori.
INTELIGENT
SĂNĂTATE ȘI CURĂȚEMIE
FILTRU UNIC, PROTECȚIE DUBLĂ
SISTEM DUBLU DE PURIFICARE
PASUL 1 - Fitru de Inalta Densitate (HD)
PASUL 2 - Filtru de Micro-protectie
AUTO-CURĂȚARE
AUTO-CURĂȚARE CU STERILIZARE
STERILIZARE CU LAPĂ UV
DURABILITATE
UNITATE EXTERIOARĂ ERGONOMICĂ
PrimeGuardTM si carcasa Diamond-edge
CARACTERISTICI ECHIPAMENT
Specificații
Marca echipamentMIDEA
Agent de racireR32
Suprafata acoperita (mp)15-25 m²
Tehnologie Wi-FiDA Inclus
Eficienta energetica racireA++
Eficienta energetica incalzireA+
Tip filtruFiltre HEPA si Compus
Capacitate racire (BTU/h)12000 BTU
Capacitate de incalzire (BTU/h)13000 BTU
Temperatura minima de operare racire (-°C)-15
Temperatura maxima de operare racire (°+C)50
Temperatura minima de operare incalzire (°-C)-15
Temperatura maxima de operare incalzire (+°C)24
Alimentare (V-Ph- Hz)230 V
Kit instalare inclusNU
Consum nominal la incalzire (kWh)1027 W
Consum nominal la racire (kWh)1096 W
Coeficient randament sezonier la racire SEER6.4
Coeficient randament sezonier la incalzire SCOP4.1
Dimensiuni unitate interioara carcasa (L×l×h) (mm)835x208x295 MM
Dimensiuni unitate interioara pachet (L×l×h) (mm)905x290x355 MM
Dimensiuni unitate exterioara carcasa (L×l×h) (mm)720x270x495 MM
Dimensiuni unitate exterioara pachet (L×l×h) (mm)835x300x540 MM